Darczyńcy


Urma Controls

Ponad 20-letnie doświadczenie w instalacjach mechanicznych maszyn, ich uruchamianiu oraz serwisie. Serwis oraz modyfikację maszyn i ich sterowania, programy na sterowniki PLC/PAC oraz panele operatorskie HMI. Realizacja międzynarodowych projektów na całym świecie. 

https://urma-controls.pl/

P.W. Czapliński

Firma zajmuje się transportem oraz spedycją na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.
Wieloletnie doświadczenie w przewożeniu towarów na terenie naszego kontynentu zapewnia pełny komfort i profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

http://czaplinski24.pl/

Elfax

Nowoczesna Drukarnia offsetowa.
Drukarnia Elfax to firma z tradycjami. Oferuje swoim Klientom doskonałą jakość, która od 25 lat cieszy się uznaniem.

https://www.elfax.pl/

Akademia

Akademia powstała po to, aby zapewnić dziecku dobry start. Nie tylko wzmocnić jego umiejętności w przedszkolu i szkole, ale też lepiej odnaleźć się w gronie rówieśników i w codziennych sytuacjach. Łączy sprawdzone na świecie techniki przyswajania wiedzy, uczy przez zabawę i eksperymenty.

https://www.efektywna-nauka.pl/

KMM Logistics Service

Specjalnością firmy KMM Logistics Service jest spedycja krajowa oraz przewóz towarów na terenie Europy i Azji. Firma oferuje Klientom szeroki zakres usług, które obejmują między innymi transport ADR, farmaceutyczny i transport mroźniczy.

https://www.kmmlogistics.pl/

VISNAR Centrala Narzędziowa

VISNAR specjalizuje się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, ogrodniczych, materiałów ściernych, pneumatyki, narzędzi skrawających, elementów złącznych, odzieży BHP oraz materiałów i urządzeń spawalniczych.

http://visnar.pl/

Czas Na Herbatę Ciechanów

W ofercie sklepu znajdą Państwo nie tylko wysokogatunkowe herbaty i kawy marki Czas na Herbatę ale także gotowe zestawy prezentowe na dosłownie każdą okazję! Od teraz zakup upominku będzie tylko przyjemnością!
Sklep wykonuje również kosze prezentowe pod indywidualne zamówienie Klienta oraz dla firm.

https://eherbaty.pl/

GEOoptica sp. z o.o.

GEOoptica sp. z o.o. to sieć salonów optycznych oraz gabinetów okulistycznych. Daje Ci to pewność, że kupujesz produkty bezpieczne dla zdrowia.

Wykwalifikowani specjaliści, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie, stale służą pomocą oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości i szczegóły dotyczące leczenia. 

http://geooptica24.com/

Polasik Research

POLASIK Research jest firmą badawczą i doradczą, działającą od 2008 roku i specjalizującą się w obszarze systemu płatniczego, innowacji płatniczych i PayTech.

Jej misją jest kreowanie wiedzy i jej efektywne dostarczanie uczestnikom rynku usług płatniczych.

http://www.polasik-research.pl/

Korkuć

Sprzedaż używanych części samochodowych, recycling, import części kraj-zagranica, skup samochodów używanych oraz powypadkowych.

http://www.autoczesci-korkuc.pl/

do góry